výklad karet

Všem, kdo chtějí aktivně pracovat sami na sobě, nabízím pomoc prostřednictvím tarotových karet. Pro mne samotného je Tarot spolehlivým průvodcem v běžném životě, pomocníkem při zvažování volby každodenních kroků i moudrým rádcem ve chvílích, kdy selhává schopnost rozumu a ega rozlišit co je a co není dobré pro mne a pro mé blízké.

Nejedná se o věštění budoucnosti, ale o vhled do našeho podvědomí a odkrytí individuálního potenciálu každého, kdo o takový vhled stojí. Poznání vlastních schopností pomáhá k překonání pocitu nedostatečnosti a probouzí energii potřebnou k rozhodným krokům či k volbě důvěry ve "vyšší řád", jenž zajistí plynutí věcí správným směrem. Různé situace vyžadují různá řešení a Tarot může být velmi užitečný při volbě těch správných.

Všechny situace, které nás v životě potkávají si vytváříme a přitahujeme sami. Děláme to všichni. Jsme součástí složitého soukolí života na Zemi, které, ačkoli vypadá velmi komplikovaně, funguje na základě nepříliš složitých pravidel. Složitost vytváříme my. Pravidla tady byla a budou vždy bez ohledu na nás. Byla vytvořena něčím, co nás přesahuje a co se vyplácí respektovat. Tarot je shrnutím Moudrosti našich zkušeností, selhávání a vítězství spolu s pravidly Vyššího řádu. Díky tarotovým kartám máme možnost poodhalit onu Moudrost a využít jí ve prospěch svůj i všech lidí, kteří patří do našeho života.

Rád Vám pomohu nahlédnou do krajin Vaší duše a pomocí tarotových karet vás provedu po cestách vedoucích ke svobodě.

Budeme k tomu potřebovat 90 minut mého času a 900,- Kč z Vašich peněz. Takto je nastaveno pravidlo rovnováhy.

Vždy ale platí i pravidlo zachování dobré vůle a vstřícného jednání, vyvolané individuálními podmínkami. Důležité je, aby na obou ramenech váhy zůstal spokojený pocit.

Mohu se s Vámi sejít každý pátek od 13 do 16 hodin ve Středisku volného času Dobřichovický domek v Dobřichovicích nebo kdykoliv a kdekoliv jinde.

Vždy je nutná předchozí domluva prostřednictvím mailu: jeremipol@seznam.cz, nebo telefonu č.: 603 526 824